Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 15:15
Α' Ευβοίας 18η
αγωνιστική
|
-
|
Διαγωνιζόμενς
ομάδες
|
Γήπεδο
|
Αστ. Βατώντα- Λήλας Βασιλικού
|
Βατώντα
|
Ελλήσποντος-Ολυμπιακός Χαλκ.
|
Λαμψάκου
|
Καστέλλα -ΑΟΝ Αρτάκης
|
Καστέλλας
|
Απόλλων Ερέτριας- ΑΟ Αιδηψού
|
Ερέτριας
|
Β' Ευβοίας 18η
αγ 1ος ομ
|
- |
Ακράτητος Κεχρ- Ευβ. Γουβών
|
Κεχρών
|
Ατρόμητος Βασιλ - ΑΟ Ωρεών
|
Βασιλικών
|
Αρτεμησιακός-Δόξα Προκοπίου
|
Ιστιαίας
|
Β' Ευβοίας 18η
αγ 2ος ομ
|
- |
Αθλόπολις - Ευβοϊκός
|
Τσαλ/Παπίλα
|
Δροσιά - Εύριπος
|
Δροσιάς
|
ΑΟ Λουκισίων - ΑΕ Χαλκίδας
|
Λουκισίων
|
Προποντίδα-Καλ/Παντείχι
|
Π Λαού
|
Β' Ευβοίας 18η
αγ3ος ομ
|
- |
Αγ Λουκάς -Σκύρος 13:00
|
Αγ Λουκά
|
Κάρυστος -ΑΟ Ζάρητρα
|
Καρύστου
|
ΑΟ Δύστου- Μιαούλης Φ
|
Δύστου
|
Β' Ευβοίας 16η
αγ 2ος ομ
|
- |
ΠΑΟ Πολιτικών -Ακαδ Αρτάκης
|
Πολιτικών
|
Γ' Ευβοίας 16η
αγ 3ος ομ
|
- |
Αλάτσατα -ΠΑΟ Κανήθου 15:30
|
Αλεξάνδρου
|
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου
Γ Εθνική 15η
αγωνιστική
|
|
Διαγωνιζόμενς
ομάδες
|
Γήπεδο
|
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός
|
Δ Αλιβερίου
|
Ερμής Κιβερίου-ΑΟ Χαλκίς
|
ΔΑΚ Λέρνας
|
Αήττητος Σπάτων -Παναργειακός
|
Δ. Σπάτων
|
Αιολικος -Θύελλα Ραφήνας
|
Δ. Μυτιλήνης
|
Ερμιονίδα- Διαγόρας Λέσβου
|
Δ Κρανιδίου
|
Α' Ευβοίας 18η
αγωνιστική
|
- |
Ολυμπος Γυμνου- Παντριαδικός
|
Γυμνού
|
ΑΟ Αυλωναρίου-Μακρυκάπα
|
Αυλωναρίου
|
ΑΕΚ Χαλκίδας- ΑΟ Κοσκίνων
|
Π Λαού
|
Σκεπαστή -Ηρακλής Ψ 15:00
|
Σκεπαστής
|
Β' Ευβοίας 18η
αγ 1ος ομ
|
- |
Βυζάντιο - Ταξιάρχης
|
Ν Πύργου
|
Μαντούδι - Ελληνικά
|
Μαντουδόυ
|
Κήρινθος - Ερμής Πηλίου
|
Κηρίνθου
|
ΟΠΑ Αιδηψού- Ακαδ Ιστιαίας
15:15
|
Αιδηψού
|
Β' Ευβοίας 18η
αγ 2ος ομ
|
- |
Αφράτι -Κεραυνός Χαλκίδας
|
Αφρατίου
|
Απόλλων Παραλ - Αγ. Αθανάσιος
15:30
|
Βαθέως
|
Β' Ευβοίας 18η
αγ 3ος ομ
|
- |
Αμαρυνθιακός - Κονίστρες
|
Αμαρύνθου
|
Αρης Αγ Ιωάννη- Μαρμάρι
|
Αγ. Ιωάννη
|
- | |
Γ' Ευβοίας 16η
αγ 1ος ομ
|
- |
Αρης Αγ Αννας-Σπαθ/Καλύβια
11:30
|
Αγ Αννας
|
ΠΑΟ Λίχας- ΑΟ Αγίου
11:30
|
Αγ. Γεωργ.
|
Ολυμπιακός Λ -Αναγ Γιάλτρων
15:15
|
Λίμνης
|
Ευβοίας 16η αγ
2ος ομ
|
- |
Ανάποδος-Φοίνικας Ψ αχνών
11:00
|
Π Λαού
|
Σταυρός - Εραπος
11:30
|
Σταυρού
|
Πισσώνας-Κοντοδεσπότι
15:15
|
Πισσώνα
|
Γ' Ευβοίας 16η
αγ 3ος ομ
|
|
Μονόδρι - ΑΟ Κριεζών 15:15
|
Μονοδρίου
|
Αιγέας Πετριών- Ν Στύρα
15:15
|
Κριεζών
|