Αποτελέσματα Βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ Β΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΕΥΒΟΙΑΣ Β΄ΕΥΒΟΙΑΣ Γ΄ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΕφτάψυΧα τα Κόσκινα

Ισόπαλοι 1-1 αναδείχθηκαν Ολυμπιακός Χ.και Κόσκινα στο Πάρκο του λαού με τους φιλοξενούμενους να φεύγουν με το βαθμό της ισοπαλίας.
Τα Κόσκινα ήταν καλύτερα και είχαν τις ευκαιριες αλλά δεν ήταν εύστοχα στην τελική προσπάθεια.
Από την άλλη πλευρά οι ερυθρόλευκοι συνεχίζουν να μην εκμεταλλεύονται την έδρα τους και αυτό στο τέλος θα τους στοιχίσει.
Οι φιλοξενούμενοι ξεκίνησαν καλύτερα και απείλησαν στο 17΄ με το σουτ του Παριανού να μη βρίσκει στόχο.
Μετά το 25΄ οι ερυθρόλευκοι πήραν μέτρα στο γήπεδο και βρέθηκαν κοντά στο γκολ στο 29΄ με τον Μυτάκη.
Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι έχασαν μεγάλη ευκαιρία στο 60΄ με τον Στρατή να διώχνει σαν από μηχανής Θεός το σουτ του Κόλλια.
Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 65΄ με τον Μυτάκη έπειτα από μπαλιά του Σταύρου.
Οι Νότιοι με την πλάτη στο τοίχο βγήκαν μπροστά και ευτύχησαν να ισοφαρίσουν δέκα λεπτά πριμ το τέλος με σουτ του Κοκκάλα.

Ολυμπιακός Χ.: Τζουβάρας Κικίδης Στρατής Γ.Φρυγανάς Σταύρου Θ.Φρυγανάς Κυτίνος ΤζαφέροςΜυτάκης Τσιούνης (70' Βαρτζής) Αθανασόπουλος (67' Ράνα)

Κόσκινα: Γεραντώνης Καλαβρής (75' Γεωργάκας) Δήμου Πεππές Κοκκάλας Παριανός (63' Αλευριάδης) Μπασινάς Κόλλιας Κουιμτζίδης Ευγενίου Λαθουράς