Κάντε ανανέωση σελίδας γι να βλέπετε τις αλλαγές στα σκορ
- |
Α' Ευβοίας 7η αγωνιστική
| Αποτελ |
15:00 |
Όλυμπος Γυμνού - ΑΟ Αυλωναρίου
| 0-0 T |
15:00 |
Ταμυναϊκός -Παντριαδικός
| 3-0 T |
-- - |
Ηρακλής Ψαχνών - Ακ. Ιστιαίας
| 3-0 α/α |
- |
Β' Ευβοίας 1ος ομιλ 6η αγων.
| Αποτελ |
15:00 |
Κήρινθος - Ατρόμητος Βασιλικών
| 0-0 T |
15:00 |
Βυζάντιο - Μαντούδι
| 1-0 T |
15:00 |
Άρης Αγ. Άννας - Γούβες
| 1-6 T |
- |
Ρεπό: Ερμής Πηλίου
| ---- |
- |
Β' Ευβοίας 2ος ομιλ 6η αγων.
| Αποτελ |
15:00 |
Ολυμπιακός Χ - ΠΑΟ Πολιτικών
| 7-0 T |
15:00 |
Μιαούλης Φ - Αφράτι
| 1-0 T |
15:00 |
Αγ. Αθανάσιος - ΑΕ Χαλκίδας
| 2-2 T |
15:00 |
Ερμήλιος - Απόλλων Παραλίας
| 0-1 T |
15:00 |
Αθλόπολις - ΑΟ Κανήθου
| 3-2 T |
- |
Ρεπό: ΑΟ Λουκισίων
| ---- |
- |
Β' Ευβοίας 3ος ομιλ 6η αγων.
| Αποτελ |
15:00 |
ΑΟ Κύμης - ΑΟ Κοσκίνων
| 2-1 T |
15:00 |
ΑΟ Δύστου -Κονίστρες
| 3-0 T |
15:00 |
Αμαρυνθιακός -ΑΟ Καρύστου
| 1-2 T |
- |
Γ' Ευβοίας 1ος ομιλ 4η αγων
| Αποτελ |
11:00 |
ΑΕΚ Ν Πύργου- Ολυμπιακός Λιμνης
| 1-0 T |
11:00 |
Ελληνικά - ΑΟ Αγίου
| 2-1 T |
12:00 |
ΠΑΟ Λίχας - Μυρμιδόνες
| 0-2 T |
- |
Ρεπό: Αναγ. Γιάλτρων
| --- |
- |
Γ' Ευβοίας 2ος ομιλ 4η αγων.
| Αποτελ |
11:00 |
ΑΕ Ληλαντίου - Πισσώνας
| 2-0 T |
11:00 |
Κεραυνός Χαλκ - Αστέρας Δροσιάς
| 2-1 T |
11:00 |
ΠΑΟ Κανήθου - Ακαδ. Αρτάκης
| 5-2 T |
11:00 |
Φοίνικας Ψαχνών- Απόλλων Χαλκ.
| 1-2 T |
15:00 |
Κοντοδεσπότι - Αίας Χαλκίδας
| 0-3 T |
-- |
Γ' Ευβοίας 3ος ομιλ 4η αγων.
| Αποτελ |
11:30 |
ΑΟ Κριεζών -Άρτεμις Αγ. Γεωργίου
| 3-3 T |
15:00 |
Ν Στύρα - Ανάποδος
| 1-2 T |
---- |
ΑΣ Καρυστίας- Αρης Αγ Ιωάννη
| 0-3 α/α |
-- |
Ρεπό: Μονόδρι
| --- |
Γ' Εθνική Κυριακή 30 Οκτωβρίου
- |
Γ' Εθνική 2ος όμιλ 7η αγωνιστική
| Αποτελ |
14:00 |
ΑΕ Ιστιαίας - Εθνικός Φιλιπιάδας
| 0-0 T |
15:00 |
Απολλων Λάρισας-Ολυμπιακός Βόλ.
| 2-1 T |
15:00 |
Ελευθεροχώρι - Πιερικός
| 0-1 T |
15:00 |
Καραίσκάκης- Αμβρακία Κωστακίων
| 1-0 T |
15:00 |
Διαγόρας Σεβαστής- Πύνδα Κίτρους
| 2-0 T |
15:00 |
Θεσπρωτός -Ρήγας Φεραίος
| 3-1 T |
15:00 |
Αστέρας Πετρίτη -Αχιλλέας Νεοκαισ.
| 1-0 T |
15:00 |
Νίκη Βόλου - Τηλυκράτης
| 1-0 T |
- |
Γ' Εθνική 2ος όμιλ 7η αγωνιστική
| Αποτελ |
15:00 |
Ερμιονίδα - ΑΟ Χαλκίς
| 1-0 T |
15:00 |
ΑΟ Πύλου -Παναχαίκή
| 0-1 T |
15:00 |
Λουτράκι-Παμβουπρασιακός
| 1-0 T |
15:00 |
Παναρκαδικός- Δόξα Μεγαλόπολις
| 0-0 T |
15:00 |
Αστέρας Αμαλιάδας - Ζευγολατιό
| 1-0 T |
15:00 | Παναργειακός - Φωστήρας | 1-0 T |
15:00 |
Αιολικός - ΑΟ Θήβας
| 1-1 T |
Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2016
- |
Α' Ευβοίας 7η αγωνιστική
| Αποτ |
16:00
|
Ελλήσποντος - ΑΕΚ Χαλκίδας
|
0-3 Τ
|
16:00 |
Καστέλλα - Μακρυκάπα
| 2-0 Τ |
16:00 |
Αστέρας Βατώντα-Απόλλων Ερέτρ.
| 0-1 Τ |
16:00 |
Αυλίδα - ΑΠΚΟ Δροσιάς
| 0-0 Τ |
16:00 |
Λήλας Βασιλ - ΑΟΝ Αρτάκης.
| 3-2 Τ |
- |
Β' Ευβοίας 1ος ομιλ 6η αγων.
| Αποτ |
16:00 |
Δόξα Προκοπίου-Ακράτητος Κεχρ.
| 4-0 Τ |
16:00 |
Αρτεμησιακός - Σκεπαστή
| 1-0 Τ |
16:00 |
ΑΟ Αιδηψού -Ταξιάρχης
| 3-1 Τ |
16:00 |
ΑΟ Ωρεών - ΟΠΑ Αιδηψού
| 5-0 Τ |
- |
Β' Ευβοίας 2ος ομιλ 6η αγων.
| Αποτ |
16:00 |
Εύριπος - Καλοχ/Παντείχι
| 2-4 Τ |
16:00 |
Ευβοϊκός-Προποντίδα
| 1-1 Τ |
- |
Β' Ευβοίας 3ος ομιλ 6η αγων.
| Αποτ |
13:00 |
Αγ. Λουκάς - ΑΟ Σκύρου
| 0-0 Τ |
16:00 |
Νηλέας Νεοχ - ΑΟ Τραχηλίου
| 1-2 Τ |
16:00 |
ΑΟ Μαρμαρίου-ΑΟ Ζάρητρα
| 3-2 Τ |
- |
Γ' Ευβοίας 2ος ομιλ 4η αγων.
| Αποτ |
16:00 |
Έραπος - Σταυρός
| 4-1 Τ |