Με αγώνες κυπέλλου και μπαράζ ανόδου ξεκινάει η νέα αγωνιστική περίοδος 2016-2017 το Σαββατοκύριακο 27-28 Αυγούστου.
11 αγώνες για την 1η αγωνιστική του κυπέλλου το Σάββατο και 12 αγώνες την Κυριακή περιλαμβάνει το πρόγραμμα.
Ακόμα την Κυριακή θα γίνει και η 1η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου στην Β' κατηγορία.
Την Κυριακή επίσης στο Δημ. Γήπεδο Ψαχνών στις 20:00 θα διεξαχθεί το super Cup Ευβοίας μεταξύ του πρωταθλητή και του κυπελλούχου της περσινής περιόδου
Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:
11 αγώνες για την 1η αγωνιστική του κυπέλλου το Σάββατο και 12 αγώνες την Κυριακή περιλαμβάνει το πρόγραμμα.
Ακόμα την Κυριακή θα γίνει και η 1η αγωνιστική των μπαράζ ανόδου στην Β' κατηγορία.
Την Κυριακή επίσης στο Δημ. Γήπεδο Ψαχνών στις 20:00 θα διεξαχθεί το super Cup Ευβοίας μεταξύ του πρωταθλητή και του κυπελλούχου της περσινής περιόδου
Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου:
Super Cup
Ευβοίας
|
||
Κ
28/8/16
|
20:00:00
|
ΑΕ
Ιστιαίας - ΑΟ Χαλκίς ( Γηπ. Ψαχνών)
|
Μπαραζ
ανόδου στην Β΄κατηγορία
|
||
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Αστέρας Δροσιάς - ΑΟ Τραχηλίου
(Γυμνού)
|
Κύπελλο
Ευβοίας 1η αγωνιστική
|
||
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Ελληνικά - ΑΟ Αιδηψού
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Ηρακλής Ψαχν - Μακρυκάπα
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Δόξα Προκοπίου - Μαντούδι
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Αστέρας Βτώντα - ΑΟΝ Αρτάκης
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Δροσιά - Απόλλων Παραλίας
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
ΑΕΚ Χαλκίδας - Προποντίδα
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
ΑΕ Χαλκίδας -ΑΟ Λουκισίων
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Αυλίδα - Ολυμπιακός Χαλκ.
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Αμαρυνθιακός - Αφράτι
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Λήλας Βασ.-Ελλήσποντος
|
Σ 27/8/16
|
18:00:00 |
Ευβοϊκός Αγ Νικολάου - Μιαούλης
|
Κυριακή 28/08/16
|
||
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Αναγέννηση Γιάλτρων - Γούβες
|
Κ 28/8/16
|
17:30:00 |
Παντριαδικός - Κήρινθος
|
Κ 28/8/16
|
17:30:00 |
Καστέλλα -Ερμής Πηλίου
|
Κ 28/8/16
|
17:30:00 |
Ερμήλιος - Εύριπος
|
Κ 28/8/16
|
16:00:00 |
ΑΟ Κανήθου - Καλοχ/Παντείχι
|
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Αρης Αγ Άννας - Ταξιάρχης
|
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
ΑΟ Ωρεών - Βασιλικά
|
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Αρτεμησιακός - ΟΠΑ Αιδηψού
|
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Σκεπαστή - Ακράτητος Κεχριών
|
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Μαρμάρι - ΑΟ Ζάρητρα
|
Κ 28/8/16
|
18:00:00 |
Νηλέας Νεοχ - ΑΟ Κύμης
|