Κάντε ανανέωση σελίδας για να βλέπετε την αλλαγή στα σκορ
Football League
| |||
Σ 31/1/15 | 18:30 |
Ηρακλής Ψαχνών - Παναχαϊκή
| 1-1 Τ |
Αλιμος - Καλλιθέα
| |||
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ερμιονίδα - Αχαρναϊκός
| 2-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Φωστήρας - Χανιά
| 0-0 T |
Δ 2/2/15 | 18:00 |
Απολλων Σμύρνης – ΑΕΚ Αθηνών
| |
Α/Α | 00:00 |
Παναιγιάλειος – Πανηλειακός
| 3-0 |
Α' Ευβοίας 17η αγωνιστική
| |||
Ημερ
|
Ωρα
|
Διαγωνιζόμενες ομάδες
|
Αποτ
|
Σ 31/1/15 | 13:00 |
Παντριαδικός – ΑΟ Σκύρου
| αναβολή |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
ΑΠΚΟ Δροσιάς – ΑΟ Λουκισίων
| 1-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Δόξα Προκοπίου – ΑΟ Χαλκίς
| 0-3 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Καστέλλα – ΑΟ Αυλίδας
| 1-0 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Μακρυκάπα – Απόλλων Ερέτριας
| 0-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ολυμπιακός Χ - Ταμυναϊκός
| 2-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Λήλας Βασιλικού–ΑΟ Αυλωναρίου
| 3-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
ΑΟΝ Αρτάκης – Ενωση Ιστιαίας
| 2-0 T |
Β' Ευβοίας 15η αγων. 1ος ομ.
| |||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Κήρινθος– Ερμής Πηλίου
| 1-0 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Ακαδ. Ιστιαίας – ΑΕΚ Ν Πύργου
| 2-1 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Ατρόμητος Βασιλ – Αρης Αγ Αννας
| 1-3 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
ΑΟ Ωρεών - Ταξιάρχης
| 1-2 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ολυμπιακός Λ. - Μαντούδι
| 1-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Βουτάς - Παπάδες
| 1-0 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Σκεπαστή – ΑΟ Αιδηψού
| 1-2 T |
Β' Ευβοίας 15η αγων. 2ος ομ.
| |||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Καλοχώρι/Παντείχι – ΑΕ Χαλκίδας
| 0-2 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Αλάτσατα – ΑΕΚ Χαλκίδας
| 0-1 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Κοντοδεσπότι - Ατταλη
| 0-2 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Αστέρας Βατώντα – Απόλλων Παρ.
| 1-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
ΠΑΟ Κανήθου - Εύριπος
| 1-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:30 |
Προποντίδα - Αφράτι
| 0-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:15 |
Ερμήλιος - Ελλήσποντος
| 1-5 T |
Β' Ευβοίας 15η αγων. 3ος ομ.
| |||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
ΑΟ Ζάρητρα - Τραχήλι
| 4-1 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Δύστος – Ηρακλής Πρασίνου
| 1-2 T |
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Ληλάντιο – Μιαούλης Φ
| 0-0 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Κάρυστος - Κόσκινα
| 3-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Νηλέας Ν. - Ευβοϊκός
| 5-2 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Αρτεμις - Αμαρυνθιακός
| 1-2 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Ολυμπος Γυμνού - Μαρμάρι
| 3-2 T |
Γ' Ευβοίας 14η αγων. 1ος ομ.
| |||
Σ 31/1/15 | 15:30 |
Αρτεμησιακός – Ακράτητος Κεχρ
| 0-0 Τ |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Ερμής Ροβιών - Μυρμιδόνες
| 2-2 Τ |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Βυζάντιο Ν Πύργου - Ελληνικά
| 1-1 Τ |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Γούβες – Σπαθάρι/Καλύβια
| 4-0 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Αναγ. Γιάλτρων – ΟΠΑ Αιδηψού
| 0-0 T |
ΠΑΟ Λιχάδας - Καμάρια Α/Α
| 3-0 | ||
Γ' Ευβοίας 11η αγων. 2ος ομ.
| |||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Φοίνικας Ψαχνών - Καμάρες
| 4-0 T |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Αστέρας Δροσιάς – ΑΟ Πολιτικών
| 1-3 T |
Κ 1/2/15 | 11:30 |
Σταυρός – Απόλλων Χαλκίδας
| 1-2 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Πισσώνας - Στρoφυλιακός
| 2-1 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Αγ Αθανάσιος – Κεραυνός Χαλκ.
| 4-0 T |
Γ' Ευβοίας 12η αγων. 3ος ομ.
| |||
Σ 31/1/15 | 15:00 |
Αγιος Λουκάς – Ατρόμητος Χαλκ.
| 4-1 T |
Κ 1/2/15 | 12:00 |
Κεραυνός Μύτικα - Μονόδρι
| 0-2 T |
Κ 1/2/15 | 12:00 |
Αίας Χαλκίδας – Αρης Αγ. Ιωάννη
| 3-3 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Κονίστρες - Έραπος
| 0-2 T |
Κ 1/2/15 | 15:00 |
Κριεζά – ΑΟ Κανήθου
| 0-0 T |